fbpx

Blog

Hlavní > Blog

Lina.Tatto.Art

Pří praci na kůži klienta a sestaveni navrhu využívá tvůrčí a umělecké dovednosti. Pracuje ve stylu Oriental, Neojapanese a Newschool podle vlastních a unikátních navrhu. Tetovací umělkyně s obrovskými zkušenostmi, byla členem mnoh

Tommi Tats

Je tetovací umělkyní z Ruska a tetouje víc než 4 roky. Pracuje v takových stylech, jako je linework, dotwork a grafika. Její oblíbené objekty v tetováních: fragmenty komiksu a manga, květiny, zvířata.

Amir Husky

Světový tattoo artist přijde do našeho studia! Mimochodem, Amir chápe nejen v jasných barvách, ale také ve složitosti skicování! Pospěšte si na schůzku s @amirhusky na schůzku🤘🏻

🔥 Vyhraj soutěž o poukaz na tetování v hodnotě 25 000 Kč 🔥

Připravili jsme si pro tebe soutěž, která nemá obdoby! Teď máš jedinečnou příležitost vyhrát poukaz na tetování v hodnotě 25 000 Kč! Jediné, co pro to musíš udělat, je: 1️⃣ sledovat náš Instagramový profil 2️⃣ dát like soutěžnímu příspěvku 3️⃣ sdílet v instastories soutěžní příspěvek Tak na co ještě čekáš?! 💸💸💸 PRAVIDLA Soutěže se může […]

Hledáme tatéra/-ku, piercera/-ku

Hledáme zkušeného tatéra nebo tatérku a piercera nebo piercerku na plný úvazek. Pošli nám svoje portfolio a odkaz na Instagram profil na info@homietattoo.cz. Pozveme tě na osobní schůzku, kde se dozvíš podmínky práce.Požadujeme: certifikát tatera/piercera a praxi. Výhodou: flexibilita, komunikace, schopnost pracovat v týmu, AJ.

Jane Miller

Mezinárodní tatérka z Moskvy.Nejoblíbenější věci pro tetování: anime, manga, komiksy a hry.Ráda mixuje různé tetovací styly: pixel art, sketch grafiku, akvarel a realistický s tlustými liniemi.Také ma ráda realistické umění a akvarel ilustrace se zvířaty, architekturou a květinami.

InkNikita

Jmenuje se Nikita. Je to profesionální tatér z Ukrajiny. Kreslil celý život. Nikita se zamiloval do tetování, když mu bylo 16 a později získal titul v oboru umění. Jeho styly jsou japonské tetování a černešedý realismus. Miluje vytváření rozsáhlých tetování.

Limanya

Jmenuje se Anna. Je profesionální teatérka z Ukrajiny. Kreslí celý život. Má titul v oboru umění. Poté, co promovala na univerzitě, byla fascinována tetováním a nyní vytváří umění na kůži. Má ráda jemná květinová tetování, která zdůrazňují určitou část těla. Vložit svoji duši do každého návrhu, který je vytvořen individuálně pro každého klienta.

Dimdim

Univerzální tetovací mistr s více než 10 lety zkušeností. Pro něj není problém pracovat ve všech stylech. Byl na mnoha slavných tetovacích konvencích v zemích, jako je Česká republika, Anglie, Itálie. Preferuje práci ve vlastním originálním stylu podle individuálního návrhu.

Silent Kirin

Kirin rád vytváří vlastní černobílé obrázky, které mohou obsahovat středověké, japonské nebo jiné motivy. Nepřipouští se žádným konkrétním směrem, může si dělat legrační nebo ponuré obrázky. Kirin žije svým řemeslem a snaží se neustále zlepšovat. Umí vytvořit a ztělesnit obrázek v tradičním stylu, linework, dotwork atd. Domnívá se, že nejdůležitější věcí je bezpečnost aplikace tetování […]

Vika Vidoomka

Ráda fantazíruje a vymýšlí. Ráda přemýšlet hlouběji. Zvěsní se zvědavé. 10 let v tetování, umění a designu. Miluje smíšené realistické malby, abstraktní a linie.

1 2 3 4