fbpx

Tetování

Studio existuje od roku 2016. Nabízí Vám širokou škálu prací od zkušených a profesionálních tatérů s vystudovanými uměleckými školami a certifikáty. Pokud ještě nemáte konkrétní představu o budoucím tetování, můžete se objednat online na bezplatnou konzultaci.
Смотреть
Смотреть
Смотреть
Смотреть
Смотреть
Смотреть
Смотреть
Смотреть
Смотреть
Смотреть
Смотреть
Смотреть
Смотреть
Смотреть
Смотреть
Смотреть
Смотреть
Смотреть
Смотреть
Смотреть
Смотреть
Смотреть
Смотреть
Смотреть
Смотреть
Смотреть
Смотреть
Смотреть
Смотреть
Смотреть
Смотреть
Смотреть
Смотреть
Смотреть

Tatéři

Každý z našich tatérů pracuje ve svém vlastním stylu, koukněte se na portfolio a vyberte se toho pravého

Konstantin

Tatér

Pavel

Tatér

Nelli

Tatérka

Serhij

Tatér

Alina

Tatérka

Liza

Tatérka

Bezplatná konzultace

Pokud ještě nemáte konkrétní představu o budoucím tetování, můžete se objednat na bezplatnou konzultaci. Naši zkušení tatéři pro Vás připraví návrh, který můžete společně pozměnit a upravovat tak, aby plně vyhovoval Vaším přáním.
Na konzultaci, můžete probrat všechny vaše otázky týkající se tetování.

Nezapomeňte připravit obrázky, které podrobně popisují váš nápad, aby ho tatér lépe pochopil.

Bezplatná konzultace v našem studiu je nutná, pokud plánujete velké tetování nebo cover up starého. Tatér potřebuje vidět to, s čím bude pracovat.

Na bezplatnou konzultaci se můžete objednat online:

Ceny a zálohy

Cena tetování závisí na:
Velikosti
Složitostí návrhu
Delce sezení
Použitých barvách
Místě tetování
Minimální cena začíná od 2.500 Kč. Tetování o velikosti 10x10 cm, ve většině případů, bude stát od 4.000 Kč do 8.000 Kč. 15 x 15 cm - od 8.000 do 12.000 Kč.
Používáme sterilní jednorázové tetovací jehly, vybavení a kvalitní veganské inkousty. Přesná cena je v každém případě stanovena individuálně poté, co tatér nakreslí budoucí design. V některých případech vám můžeme říct předem přibližnou cenu tetování.
Dáváme slevy na tetování pro skupiny od dvou lidí, nebo pokud si chcete nechat udělat několik tetování současně v jednom sezení.

Ceny

Můžeme určit cenu online, stačí nám napsat e-mail s popisem vaší myšlenky, jeji velikosti a umístění na těle. Přidejte několik obrázků, které přesně popisují styl a váš nápad. Stanovíme cenový limit, který během práce nepřekročíme.

Všechny konzultace, kreslení návrhu a případné úpravy jsou zdarma.

Zálohy

U nas v Homie Tattoo se platí záloha ve výši 2.000 Kč a pokud jede o velký projekt záloha ve výši 5.000 Kč. Po zaplacení zálohy začne tatér připravovat návrh.
Zálohu lze uhradit přes PayPal, na váš e-mail zašleme fakturu, kterou můžete zaplatit do 10 dnů. Můžete také nechat v hotovostní ve studiu.

Pokud chcete termín sezení zrušit, dejte nám prosím vědět co nejdříve. Jestli jste zaplatili zálohu a chtěli byste jí vrátit, musíte o ni požádat nejpozději 3 dny před sezením, jinak je záloha nevratná.
Professional Studio

Walk-ins

Homie Tattoo studio je otevřeno pro walk-ins každý den dle pracovní doby.
Přišel Vám spontánní nápad na tetování a nechcete čekat na termín? Navštivte nás ve studiu během otevírací doby a najdeme čas na jeho realizaci.
Nebo jste parta přátel, kteří chtějí na sebe si nechat vytetovat obrázek, ​​který Vás spojuje?
Slevy na tetování poskytujeme pro skupiny dvou lidí, nebo pokud chcete si nechat udělat několik tetování současně v jednom sezení.

Walk-ins od pondělí do soboty, od 11:00 do 19:00, těšíme se na Vás!

Cover ups

Pokud přemýšlíte o cover upu starého tetování na rameni, zádech, noze atd., před konečném rozhodnutí zvažte několik faktů a tipů:
01
Nové tetování bude větší a tmavší než staré
02
Je to obtížná práce, kterou lze svěřit pouze zkušenému tatéru
03
Přemýšlejte o návrhu vážně, druhé překrytí bude ještě obtížnější
04
Není možné staré tetování překrýt pleťovou barvou, protože během hojení se pigmenty zamíchají a tím získáte jen rozmazanou skvrnu
05
Budete mít omezený výběr motivu a barev
06
V 80% případů se bez použití laserového odstranění nedá tetování překrýt
Vybledlé nebo jednoduše lehké neúspěšné tetování se překryje sytějšími a tmavšími barvami. Nelze tmavé barvy překrýt světlými barvami - např. černá barva nejde překrýt růžovou. Postupem času se objevují tmavé barvy.

Je lepší odsouhlasit návrh pro cover up s tatérem. Připravte si nějaké obrázky, které se Vám líbí, nebo popište svůj nápad. Tatér okamžitě řekne, zda Vaše tetování může být překryto tím, co se vám líbí. Je možné použít staré tetování jako součást nového.

V každém případě dávajte pozor na návrhy, které jsou v blízkosti obrysu vašeho tetování. Můžete tedy překrýt nápis na ruce novým tetováním ve formě, například složitého vzoru, ale naopak to udělat nelze. Dobrý tatér vám řekne, jak využít svůj nápad, zda bude plně implementován nebo částečně.

V případě překrývání starých tetování je velmi důležité přijít k nám do studia na bezplatnou konzultaci, kterou si můžete domluvit online na Našem webu:

Místa tetování

Nejběžnější jsou tetování na pažích. Zde můžete zvýraznit ramena, která jsou ideálním místem pro všechny středně velké tetování. Toto místo je často kombinované s předloktím, můžete si vytvořit celý rukáv s počátkem na rameni a pokračování na předloktí.

Na ruce se hodí každý návrh a mají velkou výhodu: dají se vytvářet symetrické návrhy.
Na zápěstí se nanášejí malé kompozice.

Pro toto místo je dnes nejoblíbenějším tetovacím designem náramek ve všech jeho mnoha variantách - realistický, stylizovaný, jednoduchý a vícebarevný, abstraktní, tenký nebo široký.
Pro tetování nejsou vhodná ani místa, kde je kůže příliš silná, zrohovatělá a často se obměňuje. Jsou to chodidla nohou včetně prstů a klenby, dlaně a boční strany prstů.

Vzhledem k časté obměně kůže je jisté, že tetovací barva se na daném místě neudrží a bude vypadávat. V lepším případě Vám z tetování nezbyde nic, v horším případě zůstanou v kůži částečky tetovacího pigmentu a vám zbyde vybledlý beztvarý flek. Tetování se zde rozpýjí.
Zde si můžete udělat velké tetování na celé své noze, nebo si můžete udělat malé nebo střední tetování na kolenou, lýtkách, kotnících nebo na nártech.

Krásně také vypadají symetrická tetování s podobným motivem na obou nohách.

Úroveň bolesti závisí na části nohy. Kolena, vnitřní povrch stehen, kotníků a chodidel jsou vůdci z hlediska bolesti. Ale na vnějším straně stehen a nohou už bolest není tak velká.
Záda jsou perfektní plátno. Představují prostor, se kterým se dá jednoduše pracovat. Tetování může sahat ze zad až na krk, může se nacházet na lopatkách nebo na zádech je i velmi jednoduché sladit s tetováním na krku nebo na předloktí.

Na páteři a lopatkách jsou tetování o trochu více bolestivější kvůli kostím a spoustu nervových zakončením. Ve zbývajících částech zad jsou pocity průměrné. Nezapomeňte však, že práh bolesti je individuální. Někdo může usnout, zatímco tatér pracuje na páteři, ale někdo si bude muset rozdělit na více sezení.
Tetování může být přes celý krk nebo jen na boční části. Pokud si přejete výraznější malby nebo kresby, může být vaše tetování vedeno od krku a zasahovat až na rameno nebo na záda. Na krku bude dobře vypadat malý motiv i velký a extravagantní.

Některé vzory mohou krk vizuálně zeštíhlit.

Kůže na krku je tenká, zejména vpředu. Tetování na krku tedy bolí.

Check list výběru místa

01
Přemýšlejte o tom, jak se může tetování na vybraném místě měnit v průběhu času nebo kdy přibíráte a zhubnete.
02
Snažte se nevybírat místa, kde by barva mohla vypadnout nebo rozptyt (dlaně, prsty).
Pokud jste rozhodnutý na to jít, připravte se na to, že budete muset tetování často obnovovat.
03
Rozhodněte se, zda chcete své tetování neustále ukazovat ostatním. Pokud ne, zvolte místa, které zakrývá oblečení.
04
Přečtěte si o péči o tetování na tomto místě. Krk se hojí pomaleji kvůji tenké kůži.
05
Krk je jedno z nejbolestivějších míst, ale dá se zvládnout. Přece jen bolest bude jen pár hodin při aplikaci tetování a obrázek máte na celý život.

Co je třeba udělat před sezením?

Rozhodněte se přesně na návrhu.

Pamatujte, že tetování je trvalý obraz, který vám zůstane po celý život. Zodpovědně přistupujte ke koordinaci návrhu s tatérem, hned řekněte, jestli Vám návrh nebo místo tetování vyhovují, nebo jestli ho chcete ještě jednou prokonzultovat a pozměnit.

Ujistěte se, že nemáte alergie

V případě, že klient neinformoval tatéra o konkrétních reakcích těla, odpovědnost nese výhradně klient. Kontraindikace zahrnují kožní onemocnění, cukrovku, epilepsii.

Dobře se vyspěte

Praxe ukazuje, že únava zvyšuje vnímání bolesti. Unavený člověk těžko zvládá tetování, a bude snít o jeho skončení. Taterům se také pohodlně pracuje s trpělivou osobou.

Vezměte si pohodlné oblečení

Například šortky jsou ideální pro tetování na stehnu a tričko s krátkým rukávem je ideální pro práci na ruce. Rovněž je třeba mít na paměti, že oblečení by mělo být volné, aby nevytvářelo nepohodlí a netlačilo na tetování cestou domů. Také nedoporučujeme si brát své oblíbené světlé oblečení. Může se stát, že kápne barva, která se dá špatně vyprat.

Najezte se dobře

Pocit hladu i únavy je jednou z příčin psychoemotivního vyčerpání. Za takových okolností je obtížnější tolerovat stres, jehož příčinou je v našem případě bolest.

Vyhněte se stresu

Pokud se rozhodnete pro první tetování, pak je to určitě vzrušující událost. Pokuste se uklidnit a důvěřovat taterům. Pokud je pro Vás stále obtížné vyrovnat se s Vašimi pocity, doporučujeme sníst několik kousků tmavé čokolády. Tento produkt stimuluje produkci serotoninu, neurotransmiteru, který přináší dobrou náladu a pomáhá se relaxaci.

Přineste si s sebou dobrou knihu nebo film

U čtení knihy nebo koukání na videa čas uteče rychleji. Tento přístup Vám pomůže uniknout bolesti a zábavněji strávit sezeni.

Co nelze dělat před sezením?

01
Nepijte alkohol
Před a během sezení je pití alkoholu zakázáno. Abstinenční syndrom spojený s tetováním Vám nepřinese potěšení. Tetování bude hodně krvácet, což bude zasahovat do práce, a pigment nebude držet na kůži správně.
Den před sezením, pití také nestojí za to. Bolest budete cítit mnohem silněji.
02
Neužívejte léky
Léky, jako je aspirin, poskytnou během tetování hojné krvácení. Tatér bude často muset utírat tetování, zatímco stencil bude vymazán a kůže bude podrážděná.
Tatér bude nucen odmítnout klienta se změněným vnímáním reality.
03
Odložte termín, pokud se cítíte nemocně
Jakékoliv onemocnění ovlivní Vaší bolest. Kromě toho byste si měli pamatovat, že můžete přenést nachlazení na tatéra.
04
Zapomeňte na drogy
Tatér bude nucen odmítnout klienta se změněným vnímáním reality.
05
Před sezením se vyhněte opalování
Návštěva solária nebo opalování na slunci 2 dny před sezením se nedoporučuje, může to vést k jiné reakci kůže.

Péče o tetování

50% kvality vašeho nového tetování záleží na vás. Starejte se o něj tak, aby nebyla potřeba korekce a vše se úspěšně zahojilo.
První den po tetování Vám může stoupnout teplota, případně se může objevit zarudnutí nebo otok. Je to jen obranná reakce vašeho těla.

Hojení s obkladem

01
po 2-3 hodinách je nutné obklad sundat
02
jemně opláchněte tetování teplou vodou a antibakteriálním mýdlem
03
opatrně tetování osušte papírovými ubrousky
04
naneste tenkou vrstvu mastičky určené k hojení tetování
05
znovu aplikujte obklad
Tento postup je třeba opakovat 3-4krát denně po dobu 3 dní.
Nezapomínejte mezi ošetřeními dávat tetování „dýchat“ po dobu nejméně půl hodiny. V těchto dnech bude přebytek barvy vycházet z kůže. Žádnou paniku, je to normální!

Hojení s filmem

01
nechte film nalepený tatérem na 3-4 dny
02
s filmem se můžete sprchovat, ale ne koupat
03
po 3-4 dny film opatrně sundejte. Nejlépe pod tekoucí vlažnou vodou.
Po 3 dnech můžete vynechat obklad, ale tetování nesmí být suché, pokračujte s aplikací mastičky ještě po dobu 7-14 dní. Vždy stačí jen malé množství krému. Naneste jen tolik, aby tetování zůstalo hydratované. Tetování musí dýchat, takže žádné vrstvy krému.

Velice často se na tetování objevují strupy po dobu hojení. Nesmíte je loupat, škrábat, napařovat, jinými slovy strupy neodstraňujte.
Po dobu hojení Vám radíme nechodit do sauny, bazénu a jiných otevřených koupališť, necvičit a chránit tetování před přímým slunečním zářením.
Přejeme úspěšné hojení!
×

    Souhlasím se zpracováním osobních údajů na základě prohlášení GDPR

    Objednat se na bezplatnou konzultaci