fbpx

Tattoo studio Praha – FAQ

Jak se objednat na tetování nebo piercing do Homie Tattoo Studia?

Sjednat si termín na konzultaci, tetování nebo piercing můžete přes objednávkový formulář na webu, přes náš Facebook, Instagram (@homietattoostudio) nebo e-mail (info@homietattoo.cz). Na piercing se také můžete objednat přes náš online rezervační systém.

Vytvoříte mi návrh na základě mých požadavků?

Ano, vždy kreslíme návrhy na míru zákazníkovi podle jeho představ. Z důvodu naší bezpečnosti neodesíláme návrhy k náhledu, případné úpravy provádíme na místě před sezením.

Mohu nejdříve přijít na konzultaci?

V případě velkých a komplikovaných motivů a předělávek je konzultace nutná. Pokud se jedná o menší práci nebo piercing, na konzultaci jít nemusíte.

Platí se záloha?

Ano, záloha 1000 Kč se platí po domluvení termínu. Pokud termín zrušíte nejpozději 3 dny před sezením, zálohu vám vratíme. Jinak je nevratná.

Mohu termín zrušit?

Chcete-li termín zrušit, dejte nám o tom vědět co nejdřív. Pokud jste platil(-a) zálohu a chcete ji vrátit, musíte zrušit termín nejpozději 3 dny před sezením, jinak záloha je nevratná

Platí se korekce tetování?

První opravu po zahojení provádíme zdarma.

Dá se u vás platit kartou?

V tuto chvíli zatím ne, pouze hotově.

Máte barvy, které jsou vhodné pro vegany?

Používáme kvalitní barvy, které jsou vhodné pro vegany

Mohu si vzít podporu do studia?

Podpora je důležitá, takže ano, vezměte s sebou prosím nanejvýš jednu osobu. Do tetovacího sálu s vámi jít ale nemůže, podporu poprosíme počkat na recepci s kávou a občerstvením

Děláte předělávky tetování?

Ano, děláme. Klient si musí uvědomit, že když se dělá předělávka, je to celkově víc pracné, časově náročnější a také návrh se musí víc promýšlet, než kdyby to bylo tetování na ,,čistou” kůži. Přijďte k nám do studia na konzultaci a probereme veškeré možnosti.

Nebylo mi 18 a chci piercing nebo tetování. Je to problém?

Ano, se souhlasem od rodičů. Prohlášení jeden z rodičů má podepsat osobně u nás ve studiu.

Jsem těhotná nebo kojím. Mohu přijít na tetování nebo piercing?

Bohužel, pokud je klientka těhotná nebo kojící, nesmí se nechat tetovat ani jít na piercing. Tetování při těhotenství i kojení by mohlo ohrožovat samotný plod i zdraví maminky. Při průběhu tetování, kdy dochází ke stahování svalů, můžou vzniknout předčasné kontrakce a v nejhorším případě i samovolný potrat! Nastávající maminka by riskovala i kvůli neočekávané alergické reakci.

Jak se připravit na tetovací sezení nebo na piercing?

Nepít alkohol 24 hodin před tetováním nebo piercingem. Noc předtím jít brzy spát. Dobře se najíst před tetováním nebo piercingem. Neměli byste užívat žádné léky 24 hodin před sezením. Pokud berete nějaké léky pravidelně, je nutné navštívit svého ošetřujícího lékaře a poradit se s ním. Zeptejte se nás na cokoliv, co Vás zajímá. Pamatujte, že není nic, na co byste se nemohli zeptat.

Odstraňujete tetování?

Ne, tetování neodstraňujeme.

Zajímá mě postup při plánování a realizaci tetování v Homie Tattoo Studiu?

  1. Konzultace tetování. Objednání na bezplatnou konzultaci tetování s jedním z našich certifikovaných tatérů.
  2. Návrh tetování. Během konzultace tetování se dohodnete na návrhu tetování, umístění tetování a rozměrech tetování. Mistr vám ukáže několik motivů tetování, ty optimalizuje dle vašich individuálních potřeb a přání. Pokud budete s návrhem tetování spokojeni, informuje vás o přibližné ceně tetování.
  3. Záloha za tetování. Již na konzultaci tetování si můžete domluvit svůj termín tetování. Jako potvrzení termínu tetování požadujeme zaplatit zálohu 1000 Kč. Tato suma se následně odečte z celkové částky za vaše tetování.
  4. Den D – příprava na tetování. Na řadu přichází realizace vámi vybraného tetování. Je důležité se 24 hodin před tetováním vyhnout alkoholu, kávě, energetickým nápojům i narkotikům. Pokud jste nemocní a berete antibiotika, jste v jiném stavu nebo kojíte, tetování pro vás v tuto dobu není vhodné a je potřeba termín tetování posunout.
  5. Rekapitulace tetování. Tatér vám ještě jednou ukáže a předloží ke kontrole návrh tetování. Návrh tetování vytiskne v různých rozměrech, abyste si jednotlivé velikosti tetování mohli vyzkoušet přiložením na budoucí místo tetování, porovnat je a zvážit, se kterou variantou tetování budete nejvíce spokojeni. Líbí se? Tak začínáme.
  6. Realizace tetování. Pokud se jedná o delší tetování, můžete požádat o přestávku. Nabídneme vám malé občerstvení v podobě vody, čaje či cukrovinky. V klidu si odpočinete a budeme moci pokračovat v tetování.
  7. Hojení tetování. Po několika minutách nebo hodinách, případně sezení, je tetování dokončeno. Mistr vám popíše postup hojení tetování. Nebojte se a ptejte, pokud jste něčemu neporozuměli. Tento proces je velmi důležitý a 50% procent kvality tetování záleží právě na něm.
  8. Hotovo. Pokud splníte všechny postupy hojení, tetování vám bude dělat radost už navždy.