fbpx
Hlavní > Blog > Oriental

Oriental

Jedním ze známých stylů tetování je dnes Oriental. Je snadný na rozpoznání, tématem tohoto stylu tetování je totiž tajemná orientální kultura – rozmanitost slavných orientálních draků a koi ryb. Široký výběr gejša různých druhů a samozřejmě slavných válečníků. V tomto stylu tetování lze využít krásy východní flóry a organické fauny.

Tetování ve stylu Oriental jsou spíše barevná. Pokud se jedná o tetování draka, používá se hlavně červená, zlatá a černá barva. Ne tak často jsou dračí tetování realizována v odstínech zeleného nefritu nebo bohaté purpurové barvy. Postavení draka závisí na volbě klienta. V prezentovaných dílech je toto impozantní zvíře často zobrazováno v letu – jeho ústa jsou otevřená a kolem něj se kroutí široký ocas.

Bojovníci jsou zobrazováni společně se zbraněmi, se kterými se brání. Pokud jde o tetování gejši, zde se mistři snaží zobrazit veškerou krásu a sexualitu orientálních krás. Gejša buď ladně sedí ve své obvyklé lotosové pozici, nebo tančí tradiční tanec.

Orientální styl tetování je taky slavný díky geometrickým vzorům se symetrickým opakováním. Provedení těchto vzorů může být tvořeno různými nekompatibilními předměty, jejichž výsledkem bude jedinečné tetování.

Objednat se na bezplatnou konzultaci