fbpx

O tetování ve Homie Tattoo Studio Praha

homie tattoo studio praha prague tetování artist mistr tattoos tattooing czechtattoo praguetattoo cz art japan style oldschool neotrad dotwork linework ornamental oriental watercolor newschool realistic blackwork sketch návrh motiv design piercing piercer

V Homie Tattoo pracuje několik tatérů, doporučíme Vám toho, který nejvíc sedne Vašemu stylu. Nekopírujte jiné, ale buďte originální. Naši tatéři Vám s tím rádi pomůžou a vytvoří pro Vás individuální návrh zcela zdarma, který Vám pak s láskou vtisknou do kůže na celý život.

Poskytujeme bezplatné konzultace, během kterých probereme možnosti okolo tetování a domluvíme se na termínu a na ceně. Přibližnou cenu můžete zjistit on-line, stačí napsat e-mail s popisem vaší představy.

V Homie Tattoo dodržujeme všechny zásady maximální hygieny a sterility. Bezpečí je podstatou naší práce, proto používáme sterilní jednorázové tetovací jehly, jednorázové nářadí, kvalitní veganské inkousty.

Je pro nás důležité, aby každý zákazník odešel s úsměvem, spokojený a hlavně připravený na následný proces hojení. Proto každý zákazník má od nás jako dárek Tattoo Aftercare Box, ve kterém najde vše, co bude potřebovat pro úspěšné zahojení tetování.