fbpx
Hlavní > Blog > Trash Polka

Trash Polka

Trash (z angličtiny. «Trash» – odpadky) je styl tetování, který může odrážet přitažlivost těch nejstrašnějších věcí. Charakteristiky tetování Trash Polka mohou být kombinací přírodovědných, surrealistických a fotorealistických motivů s grafickými, dále s nápisy a kaligrafickými prvky, a to převážně v černočervené barvě.

Trash Polka je smíšená forma tetování, která je vytvořena s různými neomezenými komponenty. Detailní fotorealistické portréty mohou být zobrazeny ve spojení s grafickými prvky, jako jsou velké černé plochy, tahy štětce a geometrické nebo abstraktní tvary. Tetování je převážně v černé a červené barvě, ale lze použít i jiné barvy. Použití barevných kontrastů známých v oboru, jako je komplementární kontrast, který vytváří optický efekt. Abstraktní vzory, které jsou kombinovány s realistickými motivy, jsou klíčovým bodem stylu tetování. Většina originálních Trash Polka tetování se provádí ve velké velikosti.

Takové tetování zpravidla symbolizuje strašné obrazy: smrt, vulgárnost, strach. Pro toto tetování se proto mohou rozhodnout pouze silné osobnosti. Koneckonců, jsou nositeli nejsilnějších obrazů, které mají obrovskou moc schopnou „otevřít oči“ falešným a prázdným hodnotám bez jakýchkoli smyslů a formalit.

Objednat se na bezplatnou konzultaci