fbpx
Hlavní > Blog > Realism

Realism

Mnozí se domnívají, že realistické tetování se objevilo docela nedávno, nicméně tomu tak není. Již v polovině devatenáctého století začali lidé zobrazovat portréty Napoleona a Bismarcka. Ovšem ani v dnešní době Realismus svůj význam neztratil.

Většina umělců věří, že realismus je nejtěžší styl, co se techniky provedení tetování týče. Obtížnost spočívá v tom, že tatér musí mít vysoké umělecké schopnosti, protože přesnost tetování je velmi náročná, ale důležitá. Portrét na těle by měl vypadat co nejreálněji.

Je třeba poznamenat, že tento styl tetování má obrovské množství fanoušků. Mnoho lidí dává přednost takovémuto „živému“ stylu tetování. Jas, realismus a jedinečnost jsou hlavními rysy moderního Realistic Tattoo.

Základem pro vytváření realistických tetování mohou být krásné obrazy, ale také fotografie blízkých, případně oblíbených herců a známých lidí, stejně tak obrázky zvířat a rostlin. Výběr obrázků závisí na vašich osobních preferencích a přáních. Realistické tetování může být provedeno v jakékoliv barvě či kombinaci barev. Dokonce i tetování v černé a bílé jsou velmi jasné a realistické. Různých odstínů šedé a černé se dosahuje jejich zředěním.

Objednat se na bezplatnou konzultaci