fbpx
Hlavní > Blog > Neo-Traditional

Neo-Traditional

Tento styl tetování vznikl v poslední čtvrtině minulého století ve Spojených státech amerických. Odtud se tento styl tetování začal rozšiřovat dále. Neo-traditional styl tetování se stal zajímavou „odpovědí“ na staré tradice.

Jeden z nových stylů tetování, který se stal docela relevantním. Původně známý pouze pod názvem Traditional byl přejmenován na Neo-traditional. Traditional ovšem stále existuje, pouze se z něj zrodil styl druhý, a to právě Neo-traditional.

Předpona “neo” v překladu zní jako “nový”. Mistři totiž vdechli do tohoto stylu tetování nový život. Práce se nedělá ve spěchu, stejně jako obvyklé tradiční tetování.

Hlavními znaky tohoto stylu tetování jsou jasné linie a obraz, kterému každý rozumí. Tento styl tetování se provádí jak v barevném, tak v černém provedení.

Mistři jej často kombinují s jinými styly tetování a neo-tradiční pak vypadá ještě lépe a jasněji. Nejčastější kombinací bývá tento styl tetování ve spojení s Realismem.

V Neo-traditional stylu můžete realizovat všechny odvážné nápady, náměty bývají nejrůznější. Typickými motivy pro kresby v tomto stylu tetování jsou ženské tváře, andělé, plameny, dále ptáci – obvykle vrány nebo sovy, ale také ostatní zvířata jako například vlci, lišky, jeleni atd.

Objednat se na bezplatnou konzultaci