fbpx
Hlavní > Blog > O piercingu ve Homie Tattoo Studio Praha

O piercingu ve Homie Tattoo Studio Praha

V Homie Tattoo studiu v Praze provádíme veškeré druhy piercingu. Naši pierceři, zkušení odborníci s medicinským vzděláním, se o Vás rádi postarají. Ať už máte zájem o klasiku, nebo něco netradičního, jako například mikrodermály, surface nebo intímní piercing, v rukou jednoho z naších piercerů vše dopadne lépe, než si umíte představit!

Sterilita
V Homie Tattoo dodržujeme všechny zásady maximální hygieny a sterility. Bezpečí je podstatou naší práce, proto používáme sterilní jednorázové piercingové jehly, sterilní nářadí, sterilní šperky z titanu, PTFE a zlata.

Příprava
Pokud máte nějaké kontraindikace jako jsou například cukrovka, epilepsie, kožní nemoce, žloutenka, HIV, alergie, onkologické nemoce, pokud jste těhotná, máte menstruaci nebo užíváte léky, musíte se poradit se svým lékařem nebo se v případě vážných onemocnění piercingu vzdát. Nesmíte být pod vlivem drog a alkoholu, doporučujeme se před piercingem dobře najíst.

Hojení
V Homie Tattoo piercing nekončí propíchnutím, ale celkovým zahojením piercingu. Po uplynutí doby hojení doporučujeme přijít na bezplatnou kontrolu nebo na případné zkrácení šperku.

Objednat se na bezplatnou konzultaci